Skip to main content

Opinie moich klientów

Chcesz dodać opinię w Google? Kliknij tutaj.

kredyt na zakup mieszkania od dewelopera

Ania i Paweł Jałoszyńscy: Chciałem w imieniu swoim i żony gorąco podziękować Panu za pomoc w uzyskaniu kredytu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie a dla nas jeszcze jedna bardzo istotna kwestia: mogliśmy się umówić w weekend. Przy bardzo ograniczonym czasie w tygodniu pracy to dla nas było naprawdę ważne. Dziękujemy i polecamy.

kredyt z dopłatą Mieszkanie dla Młodych

Michał Białkowski: Z pomocy pana Arkadiusza korzystałem przy uzyskiwaniu kredytu mieszkaniowego z dopłatą z MdM. Cały proces przebiegł szybko, ilość spraw którymi musiałem się zajmować osobiście była absolutnie minimalna. Oferta znaleziona przez pana Arka była bardzo korzystna.

Nie mam wątpliwości, że będę Pana usługi polecał znajomym – co już wszak zrobiłem.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

kredyt z dopłatą Mieszkanie dla Młodych

Karolina Kurzydło: Zgłosiłam się do Pana Arkadiusza z prośbą o odpłatną ocenę poprawności zapisów umowy kredytowej – wniosek w banku złożyliśmy sami. Dostaliśmy do podpisania umowę kredytową z zupełnie innymi warunkami, niż te, które zostały nam zaprezentowane na wcześniejszym spotkaniu przez doradcę w Banku. Pan Arkadiusz napisał dokładnie co mamy zrobić i jak negocjować z bankiem. Po wymianie kilku „ostrych” maili z Bankiem zmieniono nam umowę i przywrócono pierwotne warunki. Bez jego pomocy w kredycie 220.000 zapłacilibyśmy o prawie 30.000 więcej odsetek! Mogłam od razu skorzystać z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego i ominąć zupełnie niepotrzebny stres i wydatki. Dziękujemy za pomoc.

kredyt na budowę domu, kredyt na działkę

A. Hetmanowska – Wiśniewska: Pomoc Pana Arka z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, bez względu na przeznaczenie kredytu. Ja sama trafiłam do Pana Arka z polecenia znajomej, która skorzystała z jego usług i przyznam: to był doskonały wybór. Dwukrotnie korzystałam z jego pomocy, początkowo przy kredytowaniu zakupu działki budowlanej, potem przy kredycie na budowę domu. Pan Arek wykazał się pełną troską, zawsze cierpliwy i dyspozycyjny, formalności prowadził od a do z. Moim zdaniem jest synonimem profesjonalizmu.

kredyt na budowę domu

A. Burdziej: Kontakt do P. Arka dostałem od zadowolonego z jego usług kolegi i szczerze powiem, że kredyt z Panem Arkiem to uniknięcie biegania pomiędzy bankami w poszukiwaniu dobrej oferty, a później z dokumentami. Doradził, dokładnie wytłumaczył i pomógł. Polecam. Artur

kredyt refinansowy

M. Kądziela: Z usług pana Arka korzystałem dwukrotnie i dwukrotnie jestem bardzo zadowolony. Za pierwszym razem chciałem obniżyć ratę mojego kredytu i przenieść go do innego banku, a za drugim chodziło o kredyt na remont pensjonatu. Przede wszystkim pan Arek to niezwykle sympatyczny człowiek, życzliwy, kontaktowy, dąży do tego aby klient był jak najbardziej zadowolony. Dobrze zna oferty banków i zawsze znajdzie taką, która jest korzystniejsza dla klienta. Polecam wszystkim. I pozdrawiam 😉

kredyt na wynajem

S. Warcok: P. Arek uzyskał dla mnie kredyt na zakup nieruchomości pod wynajem w górach. Trudna sprawa, ale dzięki wielkiemu zaangażowaniu p. Arka zakończona sukcesem. Zna instytucje udzielające kredytów i ich możliwości. Zawsze odbiera telefon i ma czas dla klienta o każdej porze. Potrafi też być asertywny i powiedzieć – na to, to szkoda czasu. Polecam jego usługi wszystkim moim znajomym.

kredyt konsolidacyjny, kredyt na zakup mieszkania

M. Rupental: Dwukrotnie korzystałem z usług P. Arka – kredyt konsolidacyjny i kredyt na mieszkanie. Doradztwo kredytowe fachowe i z pełnym zaangażowaniem. Z pełną świadomością polecam usługi Pana Arka.

kredyt na zakup domu

J. Mokanek: Sądzę, że gdyby nie Pan Arek, nie kupiłbym domu. Bez zbędnego owijania w bawełnę potrafi zaproponować rozwiązanie sytuacji wydawałoby się zupełnie bez wyjścia. Zaproponować, a potem jak dziecko za rączkę przeprowadzić przez to rozwiązanie. Klientowi trzeba czasem wytłumaczyć wszystko i dać instrukcję na zasadzie „to zrób, a tu połóż długopis” i On to potrafi. Dziękuję Panie Arku.

kredyt refinansowy, pożyczka hipoteczna

R. Rycerski: Absolutny profesjonalizm połączony z bardzo miłą atmosferą i pełne zrozumienie pokrętnych ścieżek rozumowania i potrzeb klienta :) Plus sprawne przebrnięcie przez formalności Zdecydowanie na tak, choć zdaje sobie sprawę że klient ze mnie dosyć uciążliwy. Polecam z czystym sumieniem. )

kredyt gotówkowy

E. Kozaczewska: Chciałabym dołączyć do grona tych, którzy mają p.Arkadiusza we wdzięcznej pamięci. Trafiłam do niego przypadkiem, telefonicznie, ponad rok temu prosząc o poradę finansową, której posłuchałam. Czas pokazał, że to uchroniło mnie od niebotycznych kłopotów finansowych. Nie wiem dokładnie skąd się bierze totalne zaufanie do kogoś kogo się praktycznie nie zna, ale sposób prowadzenia rozmowy, umiejętność błyskawicznego wychwycenia rzeczy ważnych, profesjonalne odpowiedzi na zadawane pytania, wreszcie nawet sposób zredagowania tej strony świadczą o totalnym profesjonalizmie p.Arkadiusza. Dlatego poleciłam Go już paru osobom i sama będę wracać za każdym razem kiedy będę miała jakiekolwiek finansowo-bankowe sprawy do załatwienia. Nie zdarzyło mi się spotkać kogoś takiego w żadnej odwiedzanej przeze mnie instytucji doradców finansowych.

kredyt konsolidacyjny

J. Chojnacki: Pan Arkadiusz to bardzo solidna firma. Pełne zaangażowanie w sprawę której się podejmuje, pełen profesjonalista. Polecam każdemu kto chce wyjść z kłopotów finansowych związanych ze swoimi kredytami. Miły, uczynny i wesoły co daje mu tą przewagę nad innymi doradcami kredytowymi.

kredyt z dopłatą Mieszkanie dla Młodych

A. Jagusiak: Współpraca z panem Arkiem to prawdziwa przyjemność. Potrafi znaleźć korzystną ofertę, wszystko wytłumaczy, doradzi i szybko doprowadzi całą sprawę do końca. Doradca mobilny, to znaczy, że odległość 100 km między naszymi miastami, nie była dla niego żadnym problemem, zawsze dyspozycyjny i gotowy do pomocy. Kompetentny – prawdziwy profesjonalista.

kredyt Mieszkanie dla Młodych

M. R. Alberscy: Bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo polecamy Pana Arkadiusza! Bez pomocy i ogromnej wiedzy jaką posiada Pan Arek, nie uzyskalibyśmy naszego kredytu. Pełna dyspozycyjność, zaangażowanie i poczucie humoru – to wszystko w jednej osobie :) Pomaga we wszystkich formalnościach a przy podpisaniu umowy, przy okazji bardzo dobrze ją tłumaczy z Polskiego na Nasze 😉 Polecamy!

kredyt na zakup mieszkania

A. Bielecka: Chyba tylko dzięki Panu Arkowi mamy swoje wymarzone mieszkanie. Na pewno będę polecać go innym, ponieważ bardzo profesjonalne podchodzi do swoich klientów i pracy. I co najważniejsze jest niezwykle skuteczny. Korzystając z jego usług oszczędziliśmy mnóstwo czasu i nerwów.

kredyt dla firmy

K. Kowalczyk: Sam prowadzę firmę usługi remontowe Szczecin i wiem, jak ważne jest zadowolenie każdego mojego klienta. Pan Arek to szybki i niezwykle skuteczny fachowiec. Sprawy ciągnące się kilka tygodni sfinalizował w parę dni, doradził jak trzeba skutecznie kontaktować się z bankiem i uczciwie podchodzi do klienta. Szczerze polecam!

kredyt na zakup domu w budowie

A. Zielińska: Już od pierwszego spotkania z Panem Arkiem widać było jego profesjonalizm i cierpliwość, a także umiejętność nawiązania kontaktu z klientem. Szczerze polecam!

kredyt na zakup mieszkania w budowie

Asia i Andrzej: Polecamy szczerze wszystkim pana Arka. Nie dał za wygraną bankowi pomimo, iż ten wydał decyzję negatywną. Kolejne negocjacje pana Arka z bankiem, powtórne złożenie wniosku i udało się! Dostaliśmy kredyt na mieszkanie! Polecamy!!!

kredyt na zakup mieszkania

M. P. Jarosz: Pan Arkadiusz to w 100% profesjonalista. Doradza, załatwia formalności, tłumaczy, prowadzi krok po kroku do celu. Dla przeciętnego laika w sprawach bankowych jest to spokój ducha i niesamowita pomoc. Pisząc tą opinie gorąco polecam wszystkim, którzy są na początku drogi do własnego wymarzonego „M”. Panie Arkadiuszu serdecznie dziękujemy za wszystko.

kredyt na spłatę innego kredytu

J. Brenskot: Powiem szczerze bez pomocy Pana Arka nie dałabym rady sama w gąszczu bankowych życzeń ode mnie :) Pan Arek wziął mnie za rękę jak małe dziecko i od początku do końca przeprowadził przez cały proces walki o kredyt w Euro. Naprawdę to była walka, ale na szczęście zakończona sukcesem. Wniosek złożyliśmy 2 dwóch bankach – w obu decyzje były pozytywne – po analizie za i przeciw (oczywiście Pan Arek tłumaczył zawiłości bankowe bardzo zrozumiale) wybrałam lepszego oferenta. Pan Arek zawsze pomocny i przede wszystkim wyrozumiały i niezwykle opanowany. Poza tym podobała mi się jego zaangażowanie i okazana pomoc. Zawsze odbierał telefon i odpowiadał na moje pytania, które przychodziły do mojej głowy podczas całego procesu związanego z kredytem. Naprawdę szczerze polecam. I jeszcze raz bardzo DZIĘKUJĘ.

kredyt na zakup mieszkania od dewelopera

A. Grzesiek – Kowalska: Trafiliśmy do Pana Arka z polecenia dewelopera, po odmowie jednego banku. Korzystaliśmy wcześniej z pomocy doradcy z dużej firmy doradztwa finansowego, ale poddał się – stwierdził, że nie można tej sprawy załatwić. Pan Arek dużo pytał, myślał, kombinował i – wykombinował. Była to dość skomplikowana układanka, trwało trochę, ale jest – mamy własne M.! Dzięki, i jeszcze raz wielkie dzięki! Będziemy Pana polecać wszystkim naszym znajomym.

Zwiększ swoje szanse na najlepszy kredyt ZADZWOŃ